خرید حضوری

قابل توجه مشتریان عزیزی که قصد خرید حضوری از یدک پارت دارند :


امکان خرید و تحویل حضوری سفارشات از فروشگاه یدک پارت میسر شده است . بر همین اساس می توانید مطابق با ساعت کاری فروشگاه به آدرس مربوطه مراجعه نمائید و سفارش خود را تحویل بگیرید . فقط توجه داشته باشید که باید حتما سفارش مورد نظر را 12 ساعت قبل از حضور در فروشگاه نهایی و تایید کرده باشید تا اختلال و کسری موجودی در سفارش شما به وجود نیاید .همچنین قبل از مراجعه به فروشگاه جهت هماهنگی تماس حاصل فرمایید .
مراحل ثبت سفارش برای خرید حضوری :
1 - ابتدا قطعات مورد نیاز را وارد سبد سفارش خود کنید .
2 - پس از اتمام سفارشات روی سبد خرید در بالای صفحه کلیک کنید تا وارد مراحل نهایی کردن خریدتان شوید .
3 - سپس پس از رویت خلاصه قطعات سفارش , روی کلید آبی مرحله بعد کلیک کنید تا به مرحله دوم بروید .

4 - در این مرحله مشخصات کامل خود از قبیل : آدرس دقیق , کدپستی , تلفن تماس و ... وارد کنید و در آخر دکمه ذخیره فشار دهید تا به مرحله بعد بروید . توجه داشته باشید در صورت اینکه از قبل ثبت نام کرده و آدرس را وارد کرده اید , این صفحه برای شما ظاهر نمیشود و به صورت اتوماتیک به صفحه بعد میروید .

5 - در این مرحله آدرس وارد شده قابل رویت خواهد بود و همچنین میتوانید یک آدرس جدید اضافه کنید . در قسمت پایین صفحه در کادر خط چین شده اگر توضیح خاصی از قبیل زمان ارسال (تهران) یا ... را دارید میتوانید وارد بفرمایید . توجه داشته باشید قبل از رفتن به مرحله بعد حتما آدرس را یکبار دیگر چک کنید تا صحیح باشد . سپس بر روی کلید مرحله بعد کلیک کنید .

6 - سپس در این صفحه باید نوع حامل را مشخص کنید .


ساکنین تهران :

1 - خرید توسط پیک موتوری : در این روش سفارش شما توسط پیک موتوری ارسال شده و هزینه سفارش و پیک را درب منزل پس از دریافت سفارش پرداخت خواهید کرد .

2 - خرید به صورت حضوری : در این روش شما میبایست 12 ساعت قبل از حضور جهت دریافت سفارش , سفارش خود را ثبت کنید . سپس با شما جهت هماهنگی تماس گرفته میشود و شما میتوانید با حضور در آدرس مربوط به سایت سفارش خود را تحویل بگیرید .ساکنین شهرستان :

1 - خرید توسط پست یا تیپاکس : در این روش پس از ثبت سفارش , هزینه سفارش توسط درگاه بانکی سایت و یا کارت به کارت پرداخت شود . پس از تایید واحد فروش سفارش شما توسط پست و یا تیپاکس ارسال خواهد شد .


2 - خرید به صورت حضوری : در این روش شما میبایست 12 ساعت قبل از حضور جهت دریافت سفارش , سفارش خود را ثبت کنید . سپس با شما جهت هماهنگی تماس گرفته میشود و شما میتوانید با حضور در آدرس مربوط به سایت سفارش خود را تحویل بگیرید .7 - در آخرین مرحله نیز روش برداخت صورت حساب مشخص میشود که پس از انتخاب نوع پرداخت و انجام عملیات , سفارش شما ثبت شده و در مرحله آماده سازی قرار میگیرد