ارسال اکسپرس (فقط شهر تهران)

این روش ارسال برای کسانی است که نیاز فوری به سفارش خود دارند و فقط در شهر تهران این ارسال امکان پذیر میباشد. شما میتوانید در هنگام ثبت سفارش روز و بازه زمانی دلخواه خود را جهت دریافت کالا انتخاب کنید.

هزینه تحویل اکسپرس با مبلغ ثابت ۳۵ هزار تومان در سبد خرید شما لحاظ و قابل انتخاب میباشد.

 

ارسال عادی (سراسر کشور)

ارسال عادی که مخصوص تمامی شهرهای ایران میباشد و در بازه زمانی 2 الی 4 روز پس از پردازش و بسته به مقصد ، وزن , ابعاد کالا از طریق سیستم های حمل و نقل معتبر همچون پست ، تیپاکس یا … به انتخاب کارشناس یدک پارت انجام میشود .

هزینه ارسال در این روش برای تمامی شهرهای ایران ثابت و مبلغ ۱۵ هزار تومان و برای خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان ، به صورت رایگان ارسال میشود .

 

نکات :

1 – لطفا در هنگام دریافت سفارش خود کارت شناسایی معتبر که متعلق به صاحب پروفایل و یا شخص تحویل گیرنده باشد همراه داشته باشید . چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق صفحه سفارش (توضیحات سفارش) یا ایمیل نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

2 – مامور ارسال اجازه ورود به ساختمان را ندارد و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

3 – تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، رستوران و غیره امکان پذیر نیست و صرفا تحویل کالا در نشانی ثبت شده در پروفایل کاربر امکان پذیر خواهد بود.

4 – در روش تحویل اکسپرس لازم است تعداد اقلام سفارش در حضور مامور ارسال کنترل شود و در صورت وجود مشکل از تحویل گرفتن آن خودداری کنید .

5 – هنگام تحویل گرفتن از مامور پست ، شکل ظاهری جعبه و نوع بسته بندی بررسی شود و در صورت مشاهده هرگونه آسیب ظاهری از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید. در صورت تحویل گرفتن و یا امضا رسید سفارش تمامی مسئولیت آن  به عهده کاربر خواهد بود.

6 – هزینه ارسال در تمامی شرایط توسط یدک پارت پرداخت شده و دریافت هرگونه مبلغ اضافه هنگام تحویل کالا تخلف محسوب میشود. در صورت مشاهده ی چنین مواردی مراتب را جهت پیگیری از طریق تلفن های پشتیبانی اطلاع دهید.

7 – در صورتی که سفارشی برای مشتری ارسال شود و به علت عدم حضور وی سفارش به واحد ارسال بازگشت داده شود هزینه ارسال دوباره به عهده مشتری میباشد.